Олімпійські ігри в Парижі

2021-07-25

Марія Єфремова – чемпіонка світу з боротьби U17. Євгенія Сєдих – віцечемпіонка

З 19 по 25 липня в місті Будапешт (Угорщина) відбувся чемпіонат світу з боротьби вільної U17, де в складі збірної України успішно виступили дві представниці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, які навчаються в спортивному коледжі ім. С. Бубки.

На перемогу у ваговій категорії до 49 кг претендували 17 кращих борчинь планети. Блискуче проявила себе Марія Єфремова (м. Бахмут, тренери – Андрій і Максим Єфремови), яка вкотре не віддала суперницям жодного очка.

У 1/8 фіналу Єфремова достроково, за півтори хвилини впоралася з Вікторією Камелою (Польща) – VSU 4:0 (10:0). У 1/4 фіналу борчиня Донеччини також достроково, за три хвилини перемогла Наргіз Самадову (Азербайджан) – VSU 4:0 (10:0). В півфіналі бахмутчанка не залишила шансів Севім Акбас (Туреччина) – VPO 3:0 (9:0). У фіналі Єфремова достроково, за три хвилини здолала спротив Свеньї Джунго (Швейцарія) – VSU 4:0 (11:0).

Здобувши перемогу у вирішальній сутичці, Марія виконала переможне коло пошани з національним прапором. На церемонії нагородження наша борчиня отримала золоту медаль та чемпіонський пояс, і в Будапешті пролунав гімн України.

Таким чином 15-річна бахмутчанка продовжила вражаючу переможну серію. Нагадаємо, цього року Марія Єфремова виборола два титули чемпіонки Європи (U15 та U17).

У ваговій категорії до 69 кг зібрались 14 борчинь, серед яких свій високий клас продемонструвала Євгенія Сєдих (м. Бахмут, тренер Григорій Шепелєв, перші тренери – Андрій і Максим Єфремови).

У кваліфікації Сєдих за півтори хвилини поклала на лопатки Ноемі Осват-Нагі (Угорщина) – VFA 5:0 (6:0). У 1/4 фіналу українці знадобилося менше двох хвилин, аби впоратись з Жиберкжан Сабіржановою (Казахстан) – VSU 4:0 (10:0). В півфіналі Євгенії домінувала у сутичці з Харшитою Харшитою (Індія) – VPO 3:0 (9:0) і гарантувала собі медаль чемпіонату. На жаль, у фіналі наша борчиня не впоралась з Аміт Елор (США) – VFA 5:0 (10:0), і задовільнилась срібною нагородою чемпіонату світу.

Додамо, що віцечемпіонка світу Євгенія Сєдих є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери