Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-23

Марія Єфремова виборола другий титул чемпіонки Європи

З 14 по 18 червня в місті Самоков (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби вільної серед кадетів і кадеток віком до 17-ти років, за підсумками якого одну з шести нагород збірної України здобула спортсменка Донецької області.

У ваговій категорії до 49 кг серед 17 талановитих борчинь, продемонструвавши чудову технічну, тактичну і фізичну підготовку, чемпіонкою Європи стала 15-річна Марія Єфремова з міста Бахмут – учениця 9-го класу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представниця Школи вищої спортивної майстерності.

Наша юна спортсменка на шляху до звання найсильнішої перемогла усіх суперниць: білоруску Дар’ю Клімович – 3:1 (8:2), росіянку Віолєтту Бірюкову – 3:0 (4:0), полячку Ніколу Моніку Вишнієвську – 4:0 (10:0) і у фіналі турчанку Севім Акбас – 3:1 (10:2). Після яскравої фінальної сутички Єфремова здійснила чемпіонське коло пошани з національним прапором, і на честь її трімфу в Самокові пролунав гімн України.

Нагадаємо, за два тижні до цього Єфремова здобула титул чемпіонки Європи серед дівчат віком до 15-ти років. До міжнародних перемог Марію підготували Максим і Андрій Єфремови.

Фото зі змагань – United World Wrestling

Поділитися

теги: >

Наші партнери