2021-05-24

Борчиня Донеччини Катерина Зелених – срібна призерка чемпіонату Європи U23

Срібна медаль стала підсумком виступу єдиної представниці Донецької області на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби серед спортсменів до 23 років, що відбувся 17-23 травня в столиці Північної Македонії Скоп’є. На п’єдестал пошани піднялася Катерина Зелених з міста Бахмут.

Вихованка Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту провела 4 сутички у ваговій категорії 65 кг, з яких три – переможні.

Почергово були впевнено подолані Вікторія-Алеся Дегтяренко з Білорусі (10:0), Эйлін Севіна з Німеччини (11:1) і Аслі Демір із Туреччини (9:2), проте у фіналі Катерина з рахунком 5:8 поступилась Ірині Рінгачі з Молдови. Тренерами Зелених є Андрій та Максим Єфремови.

Додамо, що в командному заліку чемпіонату Європи жіноча збірна України посіла перше місце серед 24 країн, маючи в активі 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзових медалі.