2020-09-07

Команда борчинь Донеччини святкувала перемогу на чемпіонаті України серед кадеток у Харкові

З 2 по 5 вересня в палаці спорту «Локомотив» міста Харків відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2003-2004 років народження.

Спортсменкам Донецької області вдалося гідно підтримати переможну естафету від юніорок у Львові, також посівши 1 командне місце в заліку серед всіх регіонів країни.

У активі борчинь, які є ученицями комунального закладу «Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім. С.Бубки» (місто Бахмут) та спортсменками Школи вищої спортивної майстерності, виявилося 4 золоті нагороди.

За підсумками змагань у ваговій категорії 40 кг кращою стала Віолетта Семчова, у категорії 46 кг звання чемпіонки виборола Аїда Керимова, у категорії 61 кг перемогу святкувала Катерина Шалікова, у категорії 69 кг «золото» здобула Євгенія Сєдих.