2021-06-23

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули 3 медалі чемпіонату Європи серед кадетів

На чемпіонаті Європи з боротьби греко-римської серед спортсменів до 17 років, який відбувся 18-20 червня в болгарському місті Самоков, представники Донеччини здобули повний комплект нагород.

В умовах високої конкуренції борці Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2021 рік принесли збірній України три з п’яти її нагород і таким чином допомогли посісти третє командне місце в загальному заліку.

Звання чемпіона Європи у ваговій категорії 92 кг виборов Владислав Луб із Краматорська, вихованець міської ДЮСШ № 1, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності. Владислав по черзі переміг Георгіоса Сиропулоса з Греції, Тойгана Актопа з Туреччини, Абубакара Хаслаханова з Білорусі та Тимура Чернишова з Росії.

Ще один вихованець ДЮСШ № 1 Краматорської міської ради, борець ШВСМ Іван Цибанев став бронзовим призером у ваговій категорії 80 кг. Він поступився в сутичці, де його суперником був Міхай Гуту з Молдови, та у втішній турнірній сітці виявився сильнішим за Ріккардо Крімі з Італії, Олександра Крікуху з Росії, Хамзу Сертканлі зі Швеції.

Срібну медаль до скарбнички Донеччини та України за підсумками виступу у ваговій категорії 45 кг додав Нікіта Дементієв з Маріуполя, вихованець Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г.Узуна, спортсмен ШВСМ. Він довів свою перевагу над Каджетаном Кржиштофом Якубовскі з Польщі, Юсупом Хамідовим з Росії, Серканом Кесгіном з Туреччини, але програв у фіналі Рахіму Хасанову з Азербайджану.

Наставником Владислава Луба та Івана Цибанева є заслужений тренер України Олег Євтушенко, а Нікіту Дементієва підготували тренери Денис Бутенко та Ігор Годлевський.