Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-15

Нікіта Дементієв з Маріуполя – бронзовий призер чемпіонату Європи U17 з греко-римської боротьби

На європейській першості серед борців греко-римського стилю до 17 років, що 13-15 червня прийняла столиця Румунії Бухарест, збірна України посіла третє місце. У активі наших спортсменів – 5 медалей, одну з яких до національної скарбнички додав представник міста Маріуполь Донецької області.

Майстер спорту України Нікіта Дементієв став бронзовим призером у ваговій категорії до 48 кг. У першій сутичці він впевнено переміг Філіпа Александера Івашко з Польщі (8:0), а в другій – у рівній напруженій боротьбі з рахунком 1:1 поступився грузинському борцю Вахтангу Лолуї, майбутньому чемпіону Європи в цій категорії. Далі Нікіта у втішній сутичці за «бронзу» не залишив жодного шансу Альоші Красімірову Ілієву з Болгарії (9:0).

Дементієв є вихованцем Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з греко-римської боротьби ім. Г.Г. Узуна, спортсменом Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Його тренери – Ігор Годлевський та Денис Бутенко.