2023-01-26

Борці Донеччини здобули 6 медалей чемпіонатів України U23 на Закарпатті

19-22 січня в Ужгородському районі Закарпатської області відбулися чемпіонати України з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів до 23 років.

Представники Донецької області гідно виступили серед понад 300 учасників, здобувши 6 нагород: 1 золоту та 5 бронзових.

Чемпіоном України U23 з вільної боротьби у ваговій категорії 65 кг став Микита Гончаров із Бахмута, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. Вихованець заслужених тренерів України Андрія і Максима Єфремових переміг суперників із Києва, Івано-Франківської, Львівської та Полтавської областей.

Бронзову нагороду серед борців вільного стилю у ваговій категорії 57 кг здобув Марк Волошин зі Слов’янська.

За підсумками жіночої боротьби на третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися дві спортсменки Донецької області. У ваговій категорії 53 кг призеркою стала представниця Дружківки Олександра Федорченко (Обласна СДЮСШОР з видів боротьби, ШВСМ, тренер Олександр Веремієнко), у ваговій категорії 59 кг – Лоліта Волошина зі Слов’янська (ШВСМ, тренери Сергій Слєпушкін, Олександр Веремієнко).

На чемпіонаті України з греко-римської боротьби U23 дві «бронзи» до скарбнички Донеччини додали спортсмени ШВСМ регіону з міста Краматорськ, вихованці заслуженого тренера України Олега Євтушенка. Владислав Луб посів третє місце у ваговій категорії до 97 кг, Владислав Євтушенко – у категорії до 72 кг.