2021-10-23

Борці ШВСМ Донецької області здобули «золото» і «срібло» на турнірі пам’яті Леоніда Гайріяна

За підсумками міжнародних змагань з греко-римської боротьби пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Гайріяна, що відбулися 20 жовтня в Києві, спортсмени Школи вищої спортивної майстерності Донецької області з міста Краматорськ стали володарями двох нагород.

Перемогу у ваговій категорії 77 кг святкував Іван Цибанев, який був кращим за представників Київщини, Полтавщини та Харківщини (двічі).

«Срібло» у категорії 60 кг виборов Артем Іскендеров, який довів свою перевагу над суперниками з Києва (двічі) та Полтавської області, а у фіналі поступився борцю з Тернопільщини.

Ще одну медаль до скарбнички Донеччини – бронзову в категорії 87 кг – приніс спортсмен ДЮСШ №1 міста Краматорськ Гамбар Алієв.

Відзначимо, що учасниками престижного турніру були юніори 2002-2004 років народження з України, Литви та Естонії, які визначали кращих у 10 вагових категоріях (55, 60, 63, 67, 72, 77, 82, 87, 97, 130 кг).