2021-12-06

Максим Євтушенко – чемпіон України-2021 з греко-римської боротьби, Олександр Чернецький – бронзовий призер

Двома нагородами відзначилися представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на чемпіонаті України 2021 року з греко-римської боротьби серед дорослих, що відбувся в місті Черкаси 2-4 грудня.

Майстер спорту України міжнародного класу Максим Євтушенко з Краматорська у ваговій категорії до 72 кг здобув «золото», вигравши чотири сутички. Спочатку суперником був його брат Владислав Євтушенко, у чвертьфіналі – Владислав Кравченко з Рівненщини, у півфіналі – Сергій Грушин з Київщини, а у фіналі за підсумками впертої боротьби Максим переміг срібного призера чемпіонату Європи U-23 Андрія Кулика з Харкова.

Заслужений майстер спорту України Олександр Чернецький з Маріуполя у ваговій категорії до 130 кг став бронзовим призером. Він був сильнішим за Владислава Вороного з Дніпропетровщини, Андрія Вознюка з Київщини, у півфіналі поступився представнику Києва Миколі Кучмію, а у втішній сутичці довів свою перевагу над Владиславом Коваленком із Харківщини.

Загалом у 10 вагових категоріях кращих визначали 142 борці з різних куточків держави.