2023-10-06

Дзюдоїстки Донеччини вибороли 3 «золота» та 1 «бронзу» на чемпіонаті України U17

29-30 вересня в місті Винники Львівської області відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років, що охопив понад 620 спортсменів із 23 регіонів.

Донецька область за підсумками змагань посіла перше командне місце серед дівчат та четверту сходинку в загальному заліку серед дзюдоїстів та дзюдоїсток.

Скарбничку Донеччину 3 золотими та 1 бронзовою медалями поповнили представниці Школи вищої спортивної майстерності регіону, підопічні тренерів Миколи Ящука та Дмитра Ігнатенка.

Меланія Водянна, яка також є спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік, тріумфувала у ваговій категорії до 57 кг. Вона перемогла двох представниць Києва та по одній суперниці з Івано-Франківської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

У цій же категорії до 57 кг третьою стала Вікторія Сотник, яка виграла сутички проти двох спортсменок із Києва, а також дзюдоїсток Івано-Франківської та Хмельницької областей.

Єлизавета Ємельянова виборола «золото» у ваговій категорії до 52 кг. Вона здолала трьох представниць Києва та по одній суперниці з Волинської та Рівненської областей.

У категорії до 63 кг на першу сходинку п’єдесталу пошани зійшла Людмила Вознюк, яка виявилася сильнішою за двох спортсменок із Києва, а також дівчат Вінницької та Одеської областей.

Участь у нагородженні переможців і призерів змагань взяли головний тренер збірної України з дзюдо Віталій Дуброва, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая та гравець футбольного клубу «Шахтар» (Донецьк) і збірної України Тарас Степаненко.