2023-09-18

Дзюдоїстки Донеччини здобули 3 медалі чемпіонату України U23

14-15 вересня в Києві відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, що охопив 287 учасників із 21 регіону.

Донецька область за підсумками змагань посіла третє місце в загальнокомандному заліку, маючи в активі 3 медалі: 2 золоті та 1 бронзову (усі серед жінок U23).

Дві нагороди найвищого ґатунку вибороли дзюдоїстки постійного складу Школи вищої спортивної майстерності Донеччини, спортсменки-інструкторки Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2023 рік.

Меланія Водянна у ваговій категорії до 52 кг перемогла трьох представниць Києва та по одній спортсменці з Дніпропетровської та Житомирської областей.

Аліна Шилова у ваговій категорії до 57 кг виграла сутички проти суперниць із Києва, Запорізької, Житомирської та Івано-Франківської областей.

«Бронзу» до скарбнички Донецької області додала спортсменка змінного складу відділення дзюдо ШВСМ Єлизавета Ємельянова. В категорії до 52 кг у її активі перемоги над представницями Сумської, Запорізької областей та Києва.

Тренерами дзюдоїсток Донеччини є Микола Ящук, Дмитро Ігнатенко, Віталій Іванисенко.