2023-02-27

Дзюдоїсти Донецької області здобули 6 медалей на чемпіонатах України у Львові

З 21 по 23 лютого в місті Львів відбулися національні змагання з дзюдо – чемпіонат України серед юніорів та юніорок до 21 року, чемпіонат України серед кадетів та кадеток до 18 років, що зібрали учасників із майже всіх регіонів держави.

Від Донецької області на змаганнях успішно виступили представники міст Слов’янськ, Дружківка та Бахмут, які вибороли 1 золоту, 1 срібну та 4 бронзові нагороди.

На змаганнях серед юніорок U21 третьою у ваговій категорії до 70 кг була Альона Незнаєва, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, спортсменка змінного складу відділення дзюдо Школи вищої спортивної майстерності регіону.

За підсумками чемпіонату України серед кадеток U18 перемогу в категорії до 48 кг здобула Меланія Водянна, «срібло» у категорії до 63 кг – Людмила Вознюк. Обидві дзюдоїстки представляють ШВСМ Донецької області.

Бронзовими призерами кадетської національної першості стали: у категорії до 57 кг – Вікторія Сотник (ШВСМ), до 73 кг – Станіслав Сагір, до 90 кг – В’ячеслав Паршин (обидва навчаються в Донецькому обласному спеціалізованому фаховому коледжі спортивного профілю ім. С. Бубки та входять до змінного складу ШВСМ).

Підготували дзюдоїстів – переможців та призерів чемпіонату України – тренери Донеччини Микола Ящук, Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська, Павло Прихідний, Давид Осипян, Даніїл Мільошкін, Віталій Іванисенко, Олексій Роменський.