2023-06-05

Легкоатлетки Донеччини здобули «срібло» і «бронзу» на Кубку Європи з бігу на 10000 метрів

3 червня у французькому Пасе відбувся Кубок Європи з бігу на 10000 метрів, що зібрав 109 учасників із 25 країн.

Від Донецької області в складі збірної України, яка налічувала 9 спортсменів, виступили дві атлетки Школи вищої спортивної майстерності регіону, представниці міста Дружківка.

Валерія Зіненко в умовах спекотної погоди й сильного вітру змогла здобути срібну медаль з часом 32 хвилини 29,81 секунд. Вона поступилася лише Аліні Рех з Німеччини (32:15.47).

Ще одна спортсменка Донеччини Вікторія Калюжна з результатом 33:19.17 фінішувала поза топ-10 особистої першості, але удостоїлася разом із Валерією Зіненко «бронзи» в командному заліку. До складу української жіночої збірної, що отримала нагороди, також увійшли Євгенія Прокоф’єва та Марія Мазуренко з Києва.

Тренерами Зіненко та Калюжної в ШВСМ Донецької області є Єгор Жуков і Костянтин Степанцов.