2023-01-25

Легкоатлети Донеччини – переможці юніорського чемпіонату України у приміщенні

20-22 січня Київ прийняв перший офіційний національний старт з легкої атлетики 2023 року – чемпіонат України у приміщенні серед юніорів, де Донецьку область представили 8 спортсменів.

За підсумками змагань золоті медалі здобули три атлети з міст Бахмут, Торецьк і Лиман.

Перемогу в штовханні ядра вагою 4 кг з результатом 14,99 метрів святкувала Марія Ларіна.

У бігу на 3000 м першим став Василь Несміянов, який відзначився особистим рекордом у цій дисципліні – 8 хвилин 59,43 секунд.

Також кращий особистий результат у стрибках з жердиною показав Валентин Лобода – 4,45 метри. На вищу сходинку п’єдесталу пошани наш спортсмен піднявся разом із представником Миколаївської області Кіріллом Петрушковим, який підкорив аналогічну позначку.