Олімпійські ігри в Парижі

2022-02-14

Легкоатлети Донеччини здобули «срібло» і «бронзу» на юніорському чемпіонаті ABAF

12 лютого в столиці Сербії Белграді відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) з легкої атлетики в приміщенні, за підсумками якого представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області принесли до скарбнички збірної України дві медалі.

Срібною призеркою в стрибках у висоту стала 15-річна Марина Ковтунова з Маріуполя, вихованка міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія», тренером якої є Володимир Юхно. Результат Марини становив 1,83 метра – і це особистий рекорд атлетки. Перемогла тут сербка Анґеліна Топіч (1,86 м).

«Бронзу» у бігу на 60 метрів здобув 18-річний Олександр Сосновенко з Дружківки, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки (тренер – Тетяна Серорез, перший тренер – Ольга Лук’янова). У першому колі він подолав дистанцію за 6.97 секунд, а у фіналі поліпшив час – 6.86 с. Результат переможця Анея Чуріна Прапротніка зі Словенії був 6.78 с.

Загалом збірна України на юніорському чемпіонаті ABAF у приміщенні 2022 року здобула 6 нагород (2 золоті, 2 срібні й 2 бронзові), і за цим показником стала п’ятою в заліку серед країн-учасниць.