Олімпійські ігри в Парижі

2023-09-05

Маріупольчанка Марина Ковтунова виграла міжнародні змагання U18 зі стрибків у висоту

2 вересня в турецькому місті Сівас відбувся чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (The Balkan Athletics Championships) серед спортсменів до 18 років, за підсумками якого збірна України здобула 5 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі.

Одну з найвищих нагород до національної скарбнички додала 16-річна Марина Ковтунова з Маріуполя – майстер спорту України з легкої атлетики, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту. Вона є вихованкою Маріупольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» і атлеткою Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

У стрибках у висоту Марина показала результат 1,80 метрів – ця позначка виявилася недосяжною для суперниць із Болгарії, Сербії, Хорватії, Туреччини.

Ще одна представниця Донеччини на змаганнях – 16-річна Дар’я Дубенець із Дружківки – посіла 7 місце в бігу на 1500 м. Вона є вихованкою Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, атлеткою ШВСМ та спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту.

Світлини – Kristina Romaschuk

Поділитися

теги: >

Наші партнери