2024-03-04

Мар’ян Закальницький – бронзовий призер чемпіонату України зі спортивної ходьби на 20 км

2-3 березня в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з легкої атлетики зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Донецьку область на змаганнях представив атлет Школи вищої спортивної майстерності регіону Мар’ян Закальницький – заслужений майстер спорту України, який у спортивній ходьбі на дистанції 50 км є чемпіоном Європи 2018 року, учасником Iгор XXXII Олімпіади в Токіо у 2021 році.

В Ужгороді Мар’ян випробував свої сили у спортивній ходьбі на 20 км. З результатом 1 година 23 хвилини 46 секунд він фінішував третім.

«Золото» і «срібло» здобули спортсмени Сумської області Ігор Главан (1:20:49) і Микола Рущак (1:23:23).

Чемпіонат України став головним етапом відбору на командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби, що 21 квітня відбудеться в турецькій Анталії.