Олімпійські ігри в Парижі

2022-08-01

На юніорському чемпіонаті світу з легкої атлетики Донеччину представлять 3 спортсмени

1-6 серпня в колумбійському місті Калі відбудеться чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, у якому візьмуть участь понад 1500 спортсменів до 20 років.

Команда України налічує 15 атлетів із 10 областей та столиці держави, і найбільше представництво має Донецька область – це три спортсмени.

1 серпня у кваліфікації зі штовхання ядра виступить Марія Ларіна – вихованка ДЮСШ міста Торецьк та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, атлетка Школи вищої спортивної майстерності, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік. Початок змагань за участю Марії – о 9:40 за місцевим часом (о 17:40 за Києвом).

3 серпня в сектор з метання молота вийде Юлія Токарєва, вихованка Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

5 серпня у кваліфікації з метання диска виступить Михайло Брудін – вихованець ДЮСШ міста Дружківка, атлет ШВСМ Донеччини, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2022 рік. Відзначимо, що менше місяця тому Михайло виграв чемпіонат Європи U18 з рекордом змагань – 64.51 м.

Повний розклад і результати чемпіонату світу U20 – за посиланням: https://worldathletics.org/competitions/world-athletics-u20-championships/cali22/timetable. Вболіваймо за перспективних спортсменів України разом!

Поділитися

теги:

Наші партнери