Олімпійські ігри в Парижі

2022-07-24

На Європейському юнацькому олімпійському фестивалі Донеччину представлять 4 спортсменки

З 24 по 30 липня в словацькому місті Банська Бистриця відбудеться ХVІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль – один із наймасовіших мультиспортивних заходів 2022 року, що збере учасників віком від 14 до 18 років із 48 країн.

Команда України налічує 46 атлетів, які боротимуться за нагороди у 6-ти з 10-ти заявлених видів спорту: бадмінтоні, велоспорті, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні та спортивній гімнастиці. Донецьку область у складі національної збірної представлять 4 спортсменки.

У легкій атлетиці в дисципліні біг на 800 метрів якнайкраще намагатиметься проявити себе Дар’я Дубенець із Дружківки, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та атлетка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини. У секторі зі штовхання ядра змагатиметься Марія Стрєлець, вихованка ДЮСШ міста Костянтинівка, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, спортсменка ШВСМ регіону.

У спортивній гімнастиці в програмі багатоборства продемонструють свої здібності Поліна Дяченко та Анастасія Зубкова з Краматорська, які наразі є ученицями Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного.

Повний розклад змагань доступний за посиланням: eyof2022.com/program. Трансляція змагань – на сайті eoctv.org/live, Ютуб-каналах www.youtube.com/channel/UCGA5JtTkTfT-fh4b73O1XZQ (легка атлетика), www.youtube.com/channel/UCYzLrfjZCE-Hi0ajYzCRq6w (спортивна гімнастика).

Вболіваймо за юних олімпійців України разом!

Поділитися

теги: > >

Наші партнери