Олімпійські ігри в Токіо

2021-07-22

Розклад виступів спортсменів Донецької області на Іграх XXXII Олімпіади в Токіо

З 23 липня по 8 серпня місто Токіо (Японія) прийме XXXII Літні Олімпійські ігри, які мали відбутися влітку 2020-го, але були перенесені на рік через пандемію COVID-19.

У складі олімпійської збірної України на змаганнях у 25 видах спорту виступлять 157 атлетів, серед яких Донецьку область представлять 14 осіб: 9 – легка атлетика, 2 – велосипедний спорт, по 1 – боротьба вільна, кінний спорт, теніс настільний.

Першими свої сили 24 липня випробують: велосипедист Анатолій Будяк (групова гонка на шосе), спортсмен з тенісу настільного Коу Лей (одиночний розряд), представниця кінного спорту Інна Логутенкова (виїздка).

В останні дні Олімпійських ігор виступають марафонці Вікторія Калюжна (7 серпня) і Олександр Сітковський (8 серпня).

Календар виступів інших спортсменів Донеччини на Іграх у Токіо:

– Валерія Кононенко (велоспорт на шосе) – 25 липня;

– Ольга Саладуха (легка атлетика, потрійний стрибок) – 30 липня (кваліфікація), 1 серпня (фінал);

– Аліна Логвиненко (легка атлетика): естафета 4х400 мікст – 30 липня (забіги), 31 липня (фінал); жіноча естафета 4х400 м – 5 серпня (забіги), 7 серпня (фінал);

– Наталія Семенова (легка атлетика, метання диска) – 31 липня (кваліфікація), 02 серпня (фінал);

– Марія Миколенко (легка атлетика, біг на 400 м з бар’єрами) – 31 липня (забіги), 2 серпня (півфінал), 4 серпня (фінал);

– Вікторія Ткачук (легка атлетика): біг на 400 м з бар’єрами – 31 липня (забіги), 2 серпня (півфінал), 4 серпня (фінал); жіноча естафета 4х400 м – 5 серпня (забіги), 7 серпня (фінал);

– Сергій Смелик (легка атлетика, біг на 200 м) – 3 серпня (забіги, півфінал), 4 серпня (фінал);

– Олександр Хоцянівський (боротьба вільна, вагова категорія до 125 кг) – 5 серпня (1/8 фіналу, 1/4 фіналу, півфінал), 6 серпня (втішні сутички, фінал);

– Мар’ян Закальницький (легка атлетика, спортивна ходьба 50 км) – 5 серпня в 23:30 за Києвом (6 серпня о 05:30 за Токіо).

Відзначимо, що 12 спортсменів (окрім Інни Логутенкової та Коу Лея) представляють Школу вищої спортивної майстерності Донецької області.

Пряма трансляція Олімпійських ігор в Україні відбуватиметься ексклюзивно на Суспільному мовнику. Дивитися змагання можна на телеканалі «UA: Перший» та сайті «Суспільне Спорт».

Прізвище, ім’я Вид програми Дата виступу Раунд, коло Час виступу
(за Києвом)
БОРОТЬБА ВІЛЬНА
1

Хоцянівський Олександр

в/к 125 кг 05.08 1/8 фіналу,
1/4 фіналу
півфінал
05:00-07:30
12:15-16:00
06.08 втішні сутички
фінал
05:00-07:00
12:15-16:00
ВЕЛОСИПЕДНИЙ СПОРТ (ШОСЕ)
2

Будяк Анатолій

групова гонка 24.07 фінал 05:00-12:15
3

Кононенко Валерія

групова гонка 25.07 фінал 07:00-11:35
КІННИЙ СПОРТ
4

Логутенкова Інна

виїздка 24-30.07 Гран-Прі 11:00
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
5

Саладуха Ольга

потрійний стрибок 30.07 кваліфікація 13:00
01.08 фінал 13:00
6

Логвиненко Аліна

естафета мікст
4х400м
30.07 забіги 13:00
31.07 фінал 13:00
жіноча естафета
4х400 м
05.08 забіги 13:00
07.08 фінал 13:00
7

Ткачук Вікторія

біг на 400 м з бар’єрами 31.07 забіги 03:00
02.08 півфінал 13:00
04.08 фінал 03:00
жіноча естафета
4х400 м
05.08 забіги 13:00
07.08 фінал 13:00
8

Миколенко Марія

біг на 400 м з бар’єрами 31.07 забіги 03:00
02.08 півфінал 13:00
04.08 фінал 03:00
9

Семенова Наталя

метання диску 31.07 кваліфікація 03:00
02.08 фінал 13:00
10

Смелик Сергій

біг на 200 м 03.08 забіги
півфінал
03:00
13:00
04.08 фінал 12:30
11

Закальницький Мар’ян

спортивна ходьба на 50 км 06.08 фінал 23:30
12

Калюжна Вікторія

марафон 07.08 фінал 01:00
13

Сітковський Олександр

марафон 08.08 фінал 01:00
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
14

Коу Лей

особистий розряд 24-27.07 попередні раунди I-IV 03:00
28.07 1/4 фіналу 04:00
29.07 1/2 фіналу 09:00
30.07 фінал 14:00
Поділитися

теги: > > > > > > > > > > > >

Наші партнери