Олімпійські ігри в Парижі

2022-09-12

#OlympicLab з тхеквондистами Донеччини

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в місті Ірпінь за участю спортсменів Донецької області було організовано модуль спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.

Учасниками заходу стали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради, які через російську збройну агресію вимушено покинули рідний регіон разом зі своїм наставником, заслуженим тренером України Юрієм Бірюковим, і з 1 вересня відновили регулярні заняття на Київщині.

Стипендіат Відділення НОК України в Донецькій області, майстер спорту з легкої атлетики Андрій Аліксійчук познайомив дітей із олімпійськими цінностями, підкресливши важливість взаємопідтримки та поваги один до одного між спортсменами. Своїм багатим змагальним досвідом з юними атлетами поділилися провідні тхеквондисти ШВСМ Донеччини: майстер спорту України міжнародного класу Андрій Гарбар та майстер спорту України Артем Гарбар.

Зіркові гості розповіли дітям про свої перемоги в спорті, дали відповіді на всі запитання, що їх цікавили, та запросили на відкрите тренування. Також для малечі організували захоплюючі рухливі змагання.

На згадку про захід юним учасникам вручили подарунки від НОК України – олімпійські сувеніри та футболки з логотипом проєкту #OlympicLab. А фотографії та відео надовго збережуть враження від часу, проведеного виключно з позитивними емоціями!

Поділитися

теги:

Наші партнери