Олімпійські ігри в Парижі

2022-01-21

«Олімпійський чат» у Слов’янську з провідними скелелазами та Аліною Логвиненко

20 січня в місті Слов’янськ за участю атлетів збірної України зі скелелазіння, які боротимуться за путівки Олімпійських ігор 2024 року, реалізовано напрямок спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Чат з чемпіонами та навички лідерства», ініціатором якого є Національний олімпійський комітет України.

На зірковий майстер-клас, що відбувся в Донбаському державному педагогічному університеті, завітали юні спортсмени з Курахівської, Лиманської, Слов’янської й Краматорської громад. Пліч-о-пліч із дітьми свої сили на сучасному скеледромі спробувала і заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Аліна Логвиненко.

Відкрите тренування провели: найтитулованіший скелелаз Донеччини і України – чемпіон світу 2014 та 2021 років, чемпіон Європи 2020 року, рекордсмен світу Даниїл Болдирев, його наставник – заслужений тренер України Ірина Зубко, а також інші провідні та перспективні атлети з цього виду спорту – Ярослав Ткач, Григорій Ільчишин, Софія Гладка, Артем Глушко.

Дітей у їх прагненні до пізнання олімпійських цінностей також підтримали: директор Школи вищої спортивної майстерності, член виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіна Русінова, фахівець Відділення НОК України в Донецькій області Каріна Ваноян, декан факультету фізичного виховання ДДПУ Олександр Холодний, представники відокремленого підрозділу Федерації альпінізму і скелелазіння України в Донецькій області.

Титуловані атлети провели з хлопцями та дівчатами розминку та розтяжку, що є основоположними в будь-якому спорті, після чого перейшли безпосередньо до стін скеледрому. Олімпійці продемонстрували власну майстерність у швидкісній і тактичній роботі, уважно стежили за вправністю дітей, надаючи практичні поради.

Провідні скелелази разом з Аліною Логвиненко розповіли про дисципліну в спорті та навчанні, із задоволенням відповіли на запитання, яких було вдосталь. Молодь цікавили перші кроки спортсменів, режим харчування, плани на майбутнє.

Усіх учасників заходу чемпіони заохотили подарунками від НОК України та регіонального відділення, а завершила захід фотосесія.

Поділитися

теги:

Наші партнери