Олімпійські ігри в Парижі

2024-02-27

Плавчиня Ніколь Маніко – тричі призерка зимового чемпіонату України, Богдан Котенко відібрався на «Мультінейшнc»

З 22 по 25 лютого на базі фізкультурно-оздоровчого закладу «Плавальний басейн «Купава» міста Бровари (Київська область) відбувся зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків. Він зібрав близько 400 учасників із 20 областей і столиці держави.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях виступили 7 спортсменів постійного та змінного складів відділення плавання: Валерія Власюк, Марія Габрусь, Богдан Котенко, Кірілл Малахов, Ніколь Маніко, Катерина Попеску та Ігор Чебанов.

У рамках чемпіонату України серед юніорок 3 медалями відзначилася Ніколь Маніко. Плавчиня Донецької та Закарпатської областей здобула «срібло» на дистанції 100 м вільним стилем із результатом 58,82 секунди, а також стала бронзовою призеркою на дистанціях 200 м комплексним плаванням (з часом 2 хв. 23,30 сек.) та 200 м вільним стилем (2:07,98).

Додамо, що плавець із Соледару Богдан Котенко завдяки своїм результатам увійшов до складу збірної команди України серед юнаків для участі в міжнародних змаганнях «Мультінейшнс», які мають відбутися у квітні в Північній Македонії.

Поділитися

теги: >

Наші партнери