2021-12-22

Плавчиня Ольга Медведєва здобула 3 медалі на міжнародному турнірі в Угорщині

За підсумками міжнародних змагань з плавання «XV Gyor Open Olympic Qualification Event», що відбулися 15-18 грудня в угорському місті Дьєр, скарбничка Донецької області поповнилася трьома нагородами.

Успішним виступом на знаковому кваліфікаційному турнірі відзначилася 16-річна майстер спорту України Ольга Медведєва з міста Маріуполь, спортсменка змінного складу відділення плавання Школи вищої спортивної майстерності. Ольга стала срібною призеркою у фінальному запливі на 200 м брасом з результатом 2 хвилини 37.51 секунди, а також здобула дві «бронзи»: на 100-метрівці брасом (1:14.64) і на дистанції 400 м комплексним плаванням (5:10.56).

Трохи не вистачило до медалі іншому представнику ШВСМ – 18-річному майстру спорту України Микиті Жирову з Маріуполя. На дистанції 200 м комплексним плаванням він посів 3 місце в кваліфікації (2:09.84) і 4 місце у фіналі (2:09.25).