Олімпійські ігри в Парижі

2022-12-07

Провідна легкоатлетка Донеччини та України Вікторія Ткачук тренується в ПАР

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, представниця Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Вікторія Ткачук підготовку до майбутніх змагань 2023 року розпочала з 20 листопада в місті Потчефструм Південно-Африканської Республіки.

На навчально-тренувальному зборі, організованому за кошти Міністерства молоді та спорту України, Вікторія має можливість набувати безцінного досвіду під час занять із найсильнішими легкоатлетами Європи, зокрема, нідерландкою Фемке Бол – володаркою нагород чемпіонатів Європи та світу, Олімпійських ігор-2020. Супроводжує Вікторію на зборах тренер-викладач ШВСМ Донеччини, заслужений тренер України Олена Чумак.

Головною метою на найближче майбутнє для Ткачук є виступ на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, що має пройти 18-20 березня в сербському Белграді.

«У моєму випадку я йду непростою дорогою, але, на щастя, я зустрічаю неймовірних людей, які підтримують і допомагають мені! І я це дуже ціную! Кожне тренування, яким би важким воно не було – це новий досвід, це ще один шанс для досягнення всіх моїх цілей!», – зазначає спортсменка.

В 2022 році «срібло» чемпіонату Європи з бігу на 400 метрів з бар’єрами в Мюнхені стало для Вікторії Ткачук першою в кар’єрі нагородою офіційних міжнародних змагань. За підсумками чемпіонату світу в Юджині атлетка увійшла до топ-10. На Олімпійських іграх в Токіо, що відбулися в 2021 році, вона посіла 6 місце з часом 53.79 с. Особистий рекорд Ткачук на бар’єрній 400-метрівці становить 53.76 с.

 

Відео тренування Вікторії Ткачук у ПАР: www.facebook.com/shvsm.dn.ua/videos/831523281412103.

Поділитися

теги: >

Наші партнери