Олімпійські ігри в Парижі

2023-04-19

П’ятиборка Донеччини Ірина Хохлова гідно представляє Україну на міжнародному рівні

З 11 по 16 квітня в столиці Туреччини Анкарі відбувся другий етап Кубку світу з сучасного п’ятиборства 2023 року, де від Донецької області в складі збірної України виступила вихованка Школи вищої спортивної майстерності Ірина Хохлова.

Наша спортсменка у жіночих змаганнях спочатку стала кращою у кваліфікації “A”, потім виявилася сьомою в півфіналі “A”, а у фінальних змаганнях серед 18 учасниць із 11 країн посіла 11 сходинку. Її результат у останній день за підсумками фехтування, плавання, конкуру та «Laser Run» (біг + стрільба з лазерного пістолета) склав 1339 очок.

Відзначимо, що на першому етапі Кубку світу з сучасного п’ятиборства, що відбувся з 7 по 12 березня в столиці Єгипту Каїрі, Ірина Хохлова була у фіналі десятою. Високі результати провідної п’ятиборки Донеччини на міжнародних змаганнях гарантують їй місце в команді України для участі в III Європейських іграх, що пройдуть з 21 червня по 2 липня в Польщі.

Ірина Хохлова – майстер спорту України міжнародного класу, народилася в місті Амвросіївка, наразі на змаганнях представляє місто Маріуполь. Отримує стипендію з обласного бюджету Донеччини, є кандидаткою на участь у Іграх XXXIII Олімпіади 2024 року.

Світлини – UIPM World Pentathlon / Şuayip Konaçoğlu

Поділитися

теги: >

Наші партнери