Олімпійські ігри в Парижі

2023-10-05

ШВСМ Донецької області долучилася до акції «Твоя кров для перемоги»

Другий рік поспіль у Донецькій області триває акція «Твоя кров для перемоги» з нагоди Дня захисників і захисниць України. Її метою є поповнення банку крові для воїнів Збройних Сил України та загалом усіх українців, які потребують переливання.

Особистий приклад безпечності та важливості донорства демонструють представники Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

29 вересня заслужений тренер України з волейболу, тренер ШВСМ Микола Пасажін завітав до Харківського обласного центру служби крові.

2 жовтня донором у Полтавській обласній станції переливання крові став майстер спорту України з боксу, спортсмен ШВСМ Донеччини Максим Рудик разом із батьком Володимиром Рудиком.

5 жовтня заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства, тренер ШВСМ Дмитро Сидоров завітав до Київського міського центру крові, аби долучитися до акції «Твоя кров для перемоги».

Відзначимо, що акція є безстроковою. Внесок кожного і кожної – безцінний, адже допоможе врятувати життя тих, хто сьогодні боронить свободу та незалежність України. Здай кров для мужніх захисників – наблизь нашу Перемогу! Допоможи тим, кому потрібна донорська кров у боротьбі за здоров’я та життя!

Поділитися

Наші партнери