2024-04-18

Тхеквондисти Артем та Андрій Гарбари з Дружківки відзначилися нагородами турніру в Сербії

З 12 по 14 квітня в сербській столиці Белграді відбулися міжнародні рейтингові змагання з тхеквондо (ВТФ) «21st Galeb Belgrade Trophy – Serbia Open G-2 2024».

Спортсмени збірної команди України здобули на турнірі 4 медалі, і авторами двох із них стали Андрій та Артем Гарбари з міста Дружківка, вихованці Школи вищої спортивної майстерності Донецької області.

Артем Гарбар у ваговій категорії до 87 кг виборов «золото». У його активі – чотири перемоги: над сербом Стефаном Стояновічем, поляком Адріаном Войтковяком, словенцем Патріком Дівковічем та азербайджанцем Талехом Сулеймановим.

Андрій Гарбар у категорії понад 87 кг став бронзовим призером, здолавши Міхайла Радаковіча з Сербії, Миколая Шаферського з Польщі та поступившись ще одному поляку Кристіану Харемзі.

Тренерами тхеквондистів Донеччини є Юрій Бірюков та Сергій Гарбар.