2023-04-17

Триатлети Донеччини відзначилися низкою нагород на чемпіонаті України у Львові

11-15 квітня Львів прийняв чемпіонат України з триатлону у приміщеннях, учасники якого долали суперспринтерську дистанцію: 300 м плавання, 8 км велогонки і 2 км бігу.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ.

Перемогу серед чоловіків із загальним результатом 21 хвилина 28 секунд здобув Іван Меньшиков, четвертим виявився Юліан Дем’янов (22:10,4) – обидва є спортсменами ШВСМ.

У змаганнях юніорок срібною призеркою з результатом 26:03,6 стала Олександра Заровна – триатлетка ШВСМ, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту.

Серед кадетів друге місце посів Захар Цівковський (24:22,8), четверте – Данило Драгулян (24:57,0), третьою серед дівчат була Кіра Агафонова (29:30,5). Вони є учнями ДОСФКСП ім. С.Бубки та спортсменами змінного складу відділення триатлону ШВСМ.

У командному заліку змагань серед дорослих на другій сходинці опинилися Іван Меньшиков, Юліан Дем’янов та Олександра Заровна, на третій сходинці серед кадетів – Данило Драгулян, Станіслав Крилов та Анастасія Орехова (усі – ДОСФКСП ім. С.Бубки та ШВСМ), на четвертому місці серед юніорів – Всеволод Оленічев (ШВСМ), Захар Цівковський та Кіра Агафонова.

Підготували триатлетів Донецької області тренери Георгій та Ольга Драгуляни.