Олімпійські ігри в Парижі

2022-06-20

Триатлети Донецької області долучаються до Олімпійського дня-2022

До онлайн-естафети Олімпійського дня 2022 року, що проходить в нашій державі під гаслом «Борись, перемагай – мир для України здобувай!», приєднуються триатлети Донецької області з міста Слов’янськ – вихованці Школи вищої спортивної майстерності та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки.

Нагадаємо, що зараз представники Донеччини у виді спорту триатлон, що включає в себе плавання, їзду на велосипеді та біг, під керівництвом тренерів Георгія та Ольги Драгулян проводять підготовку до міжнародних турнірів у болгарському місті Варна. У травні та червні вони вже здобули низку нагород на відкритих змаганнях у Сербії та Болгарії.

«Україна завжди була і є спортивною державою. Зараз під час війни у нашій країні ми, спортсмени, солідарні з українським народом. На змаганнях європейського рівня ми раді гідно представляти Донецьку область та місто Слов’янськ, доводячи, що вони є невід’ємною частиною України. Ми докладаємо всі зусилля, щоб довести силу та незламність нашої країни. Ми щиро вдячні нашим військовослужбовцям за мужність та боротьбу! Будь що, не зупиняйтеся, рухайтеся вперед, та разом ми дійдемо до перемоги!», – таке потужне відео-послання записали спортсмени до Олімпійського дня.

Поділитися

теги: >

Наші партнери