2024-06-04

Триатлети Донецької області – серед кращих на чемпіонаті України у Львові

1-2 червня в місті Львів відбувся чемпіонат України з триатлону на суперспринтерській дистанції, що зібрав понад 100 учасників у вікових групах дорослі, молодь, юніори та юнаки. Змагання включали у свою програму 300 м плавання, 8 км велоперегонів і 2 км бігу.

Від Донеччини на чемпіонаті виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, які представляють місто Слов’янськ.

Підопічні тренерів Георгія та Ольги Драгулянів вибороли 6 особистих нагород, а також мають дві командні відзнаки – за перше місце серед юнаків і третє серед жінок.

Іван Шевченко переміг серед молоді та став срібним призером у чоловічій віковій категорії.

Юліан Дем’янов відзначився «бронзою» серед чоловіків.

Кіра Агафонова посіла третю сходинку серед юніорок.

У категорії юнаки срібну медаль здобув Захар Цівковський, бронзову – Гліб Якубець.

Новим найближчим випробуванням для команди триатлетів Донецької області стануть національні змагання в селі Бояни, що заплановані на 11-12 червня – чемпіонат України на спринтерській дистанції та чемпіонат України з естафети-мікст.