Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-13

Триатлети ШВСМ Донеччини – переможці та призери чемпіонату України в Боянах

7-8 червня в селі Бояни Чернівецької області відбулися чемпіонат України з триатлону на суперспринтерській дистанції серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків і чемпіонат України в естафеті-мікст серед молоді та юнаків. З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну національні змагання триатлетів стали першими повними, що включали в своїй програмі біг, плавання і велогонку.

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ і тренерами яких є Георгій та Ольга Драгуляни.

За підсумками особистих змагань на суперспринтерскій дистанції нагородами відзначилися 5 спортсменів Донецької області:

– Іван Шевченко виборов «бронзу» серед чоловіків та «золото» серед молоді;

– Іван Ткаченко переміг серед юніорів і був п’ятим серед чоловіків;

– Ксенія Левковська здобула «срібло» серед жінок;

– Олександра Заровна стала другою серед юніорок і шостою серед жінок;

– Захар Цівковський посів третє місце серед юнаків.

У змішаних естафетних стартах серед молоді з великим відривом перемогла команда Донеччини, до якої увійшли Іван Шевченко, Олександра Заровна, Іван Ткаченко та Кіра Агафонова.

Відзначимо, що учасників чемпіонату України в Боянах привітали президент Федерації триатлону Данії Мадс Фройнд, президент Федерації триатлону України Богдан Михалусь, начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимир Мицик, представники місцевої влади.

Поділитися

теги: > > > > >

Наші партнери