2023-05-16

Триатлети ШВСМ Донецької області відзначилися низкою нагород на чемпіонатах України в Хмельницькому

12-14 травня в місті Хмельницький відбулися чемпіонати України з триатлону (дуатлону) на суперспринтерській дистанції та в естафетах.

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ. Атлети здобули 6 особистих медалей та 2 командні нагороди в програмі, що передбачала подолання заданого маршруту: 2,5 км біг – 8 км велосипедна гонка – 1 км біг (дуатлон не включає традиційного для триатлону плавання).

За підсумками змагань серед чоловіків на п’єдестал пошани зійшли два спортсмени ШВСМ. Іван Меньшиков з результатом 25 хвилин 36 секунд здобув уже третю перемогу поспіль на чемпіонатах України 2023 року (до цього він тріумфував у Львові та Житомирі). Юліан Дем’янов фінішував у Хмельницькому другим (25:40,1).

Серед юніорок срібною призеркою з часом 32:01,9 стала Олександра Заровна – триатлетка ШВСМ, спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту.

Дебютантка в складі команди Донеччини Мілена Ледзевірова (ШВСМ) посіла третє місце в категорії «молодь-жінки».

Серед кадетів «золото» виборов Захар Цівковський (28:03,5), серед дівчат – Кіра Агафонова (36:52,1). Вони є учнями ДОСФКСП ім. С.Бубки та спортсменами змінного складу відділення триатлону ШВСМ.

На чемпіонаті України в естафетах перемогу серед дорослих здобула команда ШВСМ Донецької області: спільний результат 1:01:56 показали Юліан Дем’янов, Олександра Заровна та Іван Меньшиков. А срібними призерами серед кадетів із часом 1:12:49 стали Захар Цівковський, Анастасія Орехова і Данило Драгулян (ДОСФКСП ім. С.Бубки та ШВСМ).

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.