2023-05-01

Триатлети Донецької області здобули 9 нагород на турнірі з дуатлону в Болгарії

29 квітня в болгарському місті Карлово відбулися міжнародні змагання з дуатлону «Карлівський проліт», що зібрали 117 спортсменів із 11 команд.

Від Донеччини на стартах гідно виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ. Атлети здобули 9 медалей у програмі, що передбачає подолання заданого маршруту бігом та на велосипеді (дуатлон не включає традиційного для триатлону плавання).

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Іван Шевченко – серед чоловіків, Олександр Потрубач – серед юнаків, Захар Цівковський – серед кадетів.

Кіра Агафонова здобула «срібло» серед юніорок та «бронзу» серед жінок.

На другі сходинки п’єдесталу пошани зійшли: Мілена Радзівілова – серед молоді, Всеволод Оленічев – серед юніорів, Данило Драгулян – серед юнаків.

«Бронзу» змагань у Болгарії серед чоловіків до скарбнички Донеччини додав Іван Ткаченко.

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.