2023-04-27

Триатлети Донеччини – переможці та призери чемпіонату України в Житомирі

20-23 квітня в місті Житомир відбулися чемпіонат України з триатлону серед ДЮСШ, СДЮШОР, ШВСМ та чемпіонат України в естафеті.

Від Донеччини на змаганнях виступили вихованці Школи вищої спортивної майстерності регіону та Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, які представляють місто Слов’янськ.

У особистому заліку в активі триатлетів Донецької області виявилося 4 медалі. Іван Меньшиков переміг у віковій категорії чоловіки, Кіра Агафонова стала кращою серед дівчат. Олександра Заровна, яка також є спортсменкою-інструкторкою Донецької обласної штатної команди резервного спорту, виборола «срібло» серед юніорок, а Захар Цівковський був другим серед кадетів. Зазначені результати дозволили Школі вищої спортивної майстерності Донецької області з 728 очками виграти командний залік чемпіонату України серед ШВСМ.

За підсумками змагань у естафеті Захар Цівковський, Олександр Потрубач та Данило Драгулян посіли друге місце в категорії юнаки – лише секунда розділила команду Донеччини та переможців із Полтавщини. В естафеті серед жінок третіми стали Олександра Заровна, Кіра Агафонова та Анастасія Орехова.

Тренують триатлетів Донецької області Георгій та Ольга Драгуляни.