Олімпійські ігри в Парижі

2022-03-07

Уряд України підтримує дії НОК України та міжнародної олімпійської спільноти

6 березня 2022 року відбулася робоча розмова президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки та Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Президент НОК поінформував Дениса Шмигаля щодо конкретних кроків, які вже вжили Національний олімпійський комітет у тісній співпраці з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом та спортивною світовою спільнотою.

Зокрема, створення МОКом Фонду солідарності для підтримки українських спортсменів є безпрецедентним в олімпійській світовій історії рішенням. Кошти фонду планується спрямувати для організації участі українських спортсменів у всіх без винятку міжнародних і європейських змаганнях, у тренувальних зборах, і для забезпечення їх гуманітарних потреб. Координація роботи новоствореного Фонду солідарності олімпійської спільноти та українського спорту доручена президенту НОК України Сергію Бубці.

Вже створено оперативні штаби в Україні та в Лозанні, які здійснюють збір інформації, потреб, і надають безпосередню допомогу. Виконання цієї роботи ведеться у співпраці з Міністерством молоді та спорту України і національними олімпійськими федераціями.

Очільник Уряду наголосив, що наші спортсмени повинні мати можливість представляти свою країну на запланованих міжнародних стартах та підтвердив максимальну підтримку дій у цьому напрямку.

Поділитися

Наші партнери