Олімпійські ігри в Парижі

2020-09-26

Валерій Кудряшов виграв чемпіонат України з вітрильного спорту в Маріуполі

14-19 вересня місто Маріуполь вдруге за 2020 рік прийняло престижні національні змагання з вітрильного спорту. Початок серпня запам’ятався проведенням на Азовському морі Кубку України, а вже через місяць на базу яхт-клубу міського водноспортивного комплексу завітали учасники чемпіонату України в олімпійських класах яхт.

Від Школи вищої спортивної майстерності Донецької області в класі «Laser» виступили 6 спортсменів із Маріуполя. Організаторам вдалося провести повноцінний формат регати – 12 гонок, за підсумками яких до заліку не потрапляли дві найгірші.

У підсумку, перемогу святкував майстер спорту України міжнародного класу Валерій Кудряшов, який набрав найменшу кількість очок – 19. Другим став Оскар Мадоніч з Одещини (24 очка), третім – Денис Сайдуков з Києва (26 очок), а місця з четвертого по шосте посіли майстри спорту з Донеччини: Станіслав Мулько (33 очка), Іван Жукалін (47 очок) і Вадим Окладніков (69 очок). Восьмий – Дмитро Белов, десятий – Олег Бардаков.

Усього звання чемпіонів України в Маріуполі у 5 класах яхт («470», «Laser», «Laser Radial», «RS:X», «Finn») виборювали 57 представників дев’яти регіонів України: Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської областей та міста Київ.

Поділитися

теги: >

Наші партнери