Олімпійські ігри в Парижі

2023-06-09

Ватерпольна команда «Маріуполь» – бронзовий призер української Суперліги сезону 2022/2023

З 2 по 4 червня в місті Львів відбувся п’ятий фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд Суперліги сезону 2022/2023 років, що визначив володарів нагород змагань.

Ватерпольний клуб «Маріуполь», який складається з вихованців Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, провів три зустрічі під керівництвом тренерів Тимура Шиліна та Георгія Бараннікова. Спортсмени Донеччини спочатку зіграли внічию 6:6 з колективом НТУ «ХПІ-ШВСМ» із міста Харків, потім поступилися львівському ВК «Динамо» і в матчі, що був вирішальним у боротьбі за бронзові медалі, перемогли з рахунком 16:11 збірну міста Києва.

«Ми це зробили: третє місце Суперліги стало результатом кропіткої праці протягом 9-10 місяців, – відзначив головний тренер ВК «Маріуполь» Тимур Шилін. – У нас дуже молода команда. Хлопці – амбітні: з ними легко, тому що вони слухають мене і роблять так, як я їм кажу. Але в той же час молодість пов’язана з відсутністю стабільності. Дуже приємно, що попри всі складнощі хлопці прагнуть реалізувати себе, і завдяки цьому зростає їх майстерність».

В українській Суперлізі з водного поло сезону 2022/2023 загалом взяло участь сім команд. «Золото» здобула команда «Динамо» (Львів), срібними призерами стали гравці НТУ «ХПІ»-ШВСМ (Харків).

Світлини – Федерація водного поло України

Поділитися

теги: >

Наші партнери