2022-06-07

Важкоатлети Донецької області виступили на чемпіонаті Європи в Албанії

Ювілейний 100-й чемпіонат Європи з важкої атлетики серед чоловіків та жінок пройшов з 26 травня по 5 червня у столиці Албанії Тирані, де від Донецької області в складі збірної команди України на змагальний поміст вийшли два представники Школи вищої спортивної майстерності.

Крістіна Бородіна з міста Вугледар у надважкій ваговій категорії понад 87 кг посіла 5 місце серед 7 учасниць, показавши у вправі ривок результат 98 кг, у вправі поштовх – 123 кг та в сумі двоборства – 221 кг.

Ілля Москаленко з міста Краматорськ виступив у групі «В» змагань вагової категорії до 102 кг, із сумою двоборства 350 кг (155 кг – ривок, 195 кг – поштовх) опинившись на 11 сходинці серед 15 учасників.

Відзначимо, що українська важкоатлетична збірна за підсумками чемпіонату в Албанії здобула 21 медаль (7 золотих, 9 срібних і 5 бронзових), що є рекордною кількістю у порівнянні з попередніми дорослими європейськими першостями. При цьому серед жінок наші спортсменки впевнено очолили командний медальний залік з-поміж 37 країн.