Олімпійські ігри в Парижі

2022-10-26

Важкоатлети з Вугледару вибороли 6 медалей на чемпіонаті Європи в Албанії

Свій внесок у здобутки збірної України на європейській першості серед важкоатлетів двох вікових груп – юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбулася з 15 по 25 жовтня в албанському Дурресі, зробили спортсмени Донецької області з міста Вугледар.

В останній змагальний день Євген Бурбала приніс до національної скарбнички повний комплект медалей. У ваговій категорії понад 109 кг серед юніорів до 20 років він став володарем «золота» у вправі поштовх з результатом 201 кг, «бронзи» у вправі ривок (159 кг) і «срібла» за сумою двоборства (360 кг).

Трьома срібними нагородами відзначилася Кристина Бородіна. У ваговій категорії понад 87 кг серед жінок до 23 років наша важкоатлетка піднялася на другу сходинку п’єдесталу пошани за підсумками вправи ривок (101 кг), вправи поштовх (130 кг) і за сумою двоборства (231 кг).

Тренерами Кристини Бородіної є Денис Задрановський, Віктор Романчук і Вікторія Корольчук, тренерами Євгена Бурбали – Віктор Романчук та Володимир Худін, який, на жаль, пішов з життя 25 жовтня.

Нагадаємо, що тижнем раніше звання чемпіонки Європи з важкої атлетики серед юніорок до 20 років у ваговій категорії 59 кг виборола Ольга Івженко, яка представляє місто Дружківку.

Поділитися

теги: > >

Наші партнери