2023-06-21

Юлія Чумаченко перемогла на змаганнях зі стрибків у висоту в Чехії та Німеччині

Легкоатлетка Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, майстер спорту України міжнародного класу Юлія Чумаченко виступила вже на шести стартах у цьому літньому сезоні.

13 червня в чеському місті Кладно вона виграла змагання зі стрибків у висоту в рамках традиційного турніру «Kladno hází a Kladenské memoriály» Світового континентального туру категорії «Bronze». У найкращій своїй спробі Чумаченко подолала планку на висоті 1,86 метрів, випередивши суперниць із Німеччини, Чехії, Великобританії, Італії, Литви.

17 червня в німецькому місті Дессау Юлія стала першою на турнірі «25. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt 2023». Вона показала свій кращий результат сезону – 1,89 м, що виявився недосяжним для опоненток із Греції, Німеччини та Австралії.

Нагадаємо, що раніше Чумаченко стала учасницею чотирьох змагань: 25 травня вона перемогла на Кіпрі з результатом 1,84 м, 28 травня – була другою в німецькому Релінген-Зірсбурзі (1,88 м), 3 червня – першою в Норвегії (1,86 м), 5 червня – другою в чеській столиці Празі (1,80 м).

Тренером Юлії є її батько Вадим Чумаченко.