2022-06-15

Легкоатлети Донеччини – серед кращих на міжнародних стартах у Болгарії, Італії, Німеччині та Чехії

Провідні українські атлети в умовах російської збройної агресії проти України продовжують тримати свій спортивний фронт, гідно представляючи рідну державу на міжнародному рівні.

10-12 червня легкоатлети Школи вищої спортивної майстерності Донецької області, які представляють міста Бахмут, Дружківка та Маріуполь, увійшли до числа кращих на змаганнях у Болгарії, Італії, Німеччині та Чехії.

На стартах «2-й тур чоловічої та жіночої Екстраліги» у чеському Пльзені Марія Миколенко виграла забіг на 400 м з бар’єрами з результатом 57.70 с, Ігор Гончар став другим у стрибках у довжину (7.57 м), Олексій Поздняков був четвертим з бігу на 400 м (47.42 с).

За підсумками національного чемпіонату Болгарії в місті Велике Тирново другі результати у своїх дисциплінах показали: Руслан Наумов – у бігу на 1500 м (3:49.14), Артем Коноваленко – у потрійному стрибку (15.34 м).

Перемогами в Німеччині відзначилися дві легкоатлетки: досвідчена Аліна Логвиненко найшвидше подолала дистанцію 400 м (54.77 с) у рамках турніру «Sparkassen Jump’n’Run Meeting» в Дортмунді, а юна Марина Ковтунова стала кращою у стрибках у висоту (1.80 м) на змаганнях «Tag der Überflieger» в Ессені.

В Італії на стартах «XVIII Meeting Gomitolo di Lana» другою в бігу на 1500 м із часом 4:34.44 стала Оксана Долинчук.