Олімпійські ігри в Парижі

2024-06-04

Юні легкоатлети Донецької області на командному чемпіонаті України вибороли 4 медалі

1-2 червня в місті Львів відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2007 року народження та молодше, що зібрав 556 учасників із 23 регіонів і столиці держави.

Донеччину на змаганнях представили 13 спортсменів, з яких чотири відзначилися нагородами.

Дар’я Дубенець із Дружківки, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, атлетка Школи вищої спортивної майстерності та спортсменка-інструкторка Донецької обласної штатної команди резервного спорту, перемогла на дистанції 2000 м з перешкодами з результатом 7:00,08 хв.

Іван Тітов із Костянтинівки, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, здобув «бронзу» у стрибках у висоту з особистим рекордом – 1,95 м.

Богдан Стремоухов із Краматорська, вихованець міської ДЮСШ №2, став третім у бігу на 3000 м із кращим своїм результатом – 9 хв. 38,85 сек.

Максим Васянович із Бахмута, учень Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, був бронзовим призером у стрибках з жердиною, оновивши свій особистий рекорд – 3,40 м.

Призерів командного чемпіонату України U18 підготували: Дар’ю Дубенець – Ольга Лук’янова та Костянтин Степанцов, Івана Тітова – Олександр Захожий, Дмитро Захожий та Олександр Луценко, Богдана Стремоухова – Тетяна Ольхова, Максима Васяновича – Юрій Седньов.

Додамо, що за крок від п’єдесталу пошани зупинилися, посівши 4 місця: Дмитро Голуб (ШВСМ) – у бігу на 400 м, Богдан Стремоухов – у бігу на 2000 м з перешкодами, Борис Алексєєв (ДОСФКСП ім. С. Бубки) – у стрибках з жердиною.

Світлини – Олександр Залевський

Поділитися

теги: >

Наші партнери