Олімпійські ігри в Парижі

2021-06-15

Атлети ШВСМ Донецької області відзначилися національними рекордами на чемпіонаті ABAF з естафетного бігу

Чотири легкоатлети Донеччини допомогли збірній Україні встановити два національні рекорди з естафетного бігу на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), що відбувся 12-13 червня в турецькому місті Ерзурум.

Кращий результат у чоловічій естафеті 4х100 метрів, який тримався з 1996 року і становив 38.53 секунд, змогла перевершити команда, до якої увійшли Сергій Смелик (атлет Школи вищої спортивної майстерності Донецької області), Кирило Приходько (вихованець Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки та ШВСМ, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту), Ерік Костриця з Волинської області та Андрій Васильєв із Запорізької області. У Туреччині ця четвірка посіла друге місце з часом 38.51 с!

Також «срібло», поступившись збірній господарів чемпіонату, здобула чоловіча естафетна команда 4х400 метрів у складі спортсмена ШВСМ Донецької області Олексія Позднякова, Данила Даниленка з Волинської області, Микити Барабанова із Запорізької області й Олександра Погорілка із Сумщини. При цьому результат виявився одним з найкращих в Україні за останні роки – 3:03.40 хвилини.

Другий національний рекорд вітчизняні легкоатлети встановили за підсумками змагань змішаних естафет 4х400 метрів. Час 3:15.46 хвилини став спільним досягненням спортсменів ШВСМ Донеччини Олексія Позднякова й Аліни Логвиненко, киянки Тетяна Мельник та Олександра Погорілка із Сумщини.

Наступним випробуванням для легкоатлетів Донецької області стане чемпіонат України, який відбудеться в Луцьку 18-20 червня.

Поділитися

Наші партнери