2020-07-14

Богдан Рухлін – срібний призер чемпіонату української асоціації класу «Лазер»

З 8 по 12 липня в місті Вишгород на Київському водосховищі відбулися змагання з вітрильного спорту – чемпіонат української асоціації класу «Лазер», де школу вищої спортивної майстерності Донецької області успішно представив один вихованець.

Спортсмен постійного складу відділення вітрильного спорту ШВСМ, кандидат у майстри спорту України Богдан Рухлін посів 2 місце в класі «Laser 4.7». За підсумками 9-ти кращих гонок із загальних 11-ти він набрав 22 очка, зовсім трохи поступившись Данилу Райчуку з Дніпропетровщини, у активі якого 19 очок.

Відзначимо, що на початку липня Богдан Рухлін став переможцем всеукраїнських змагань на Кубок П.П.Шмідта з вітрильного спорту, також виступивши у класі яхт «Laser 4.7».