Олімпійські ігри в Парижі

2023-08-21

Боксер із Маріуполя Максим Рудик тренується в збірній України

Попри втрату домівки в місті Маріуполь та вимушений пошук нових локацій для тренувань в інших регіонах України, що викликано російським повномасштабним вторгненням, продовжує підготовку до змагань найвищого рівня боксер Донецької області Максим Рудик.

Представник Школи вищої спортивної майстерності регіону, у активі якого п’ять золотих медалей чемпіонатів України і «срібло» чемпіонату Європи-2020 серед юніорів, цьогоріч перейшов до вікової категорії чоловіки до 22 років. Актуальним базовим місцем у подальшому підвищенні майстерності для Максима є Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С. Бубки, що сьогодні функціонує в Полтаві.

Маріупольського спортсмена, якому виповнилося 19 років, регулярно залучають до тренувань із чоловічою збірною України з боксу. Черговий НТЗ наразі проходить у Тисовці Львівської області – його метою є підготовка до міжнародних зустрічей в столиці Ірландії Дубліні. Українська команда вирушить на змагання 28 серпня.

Випробувати свої сили на офіційних турнірах національного рівня 2023 року Максим Рудик має в листопаді-грудні, коли заплановані чемпіонати України з боксу серед чоловіків (еліта) та чоловіків до 22 років.

Поділитися

Наші партнери