Олімпійські ігри в Парижі

2023-04-11

Боксер із Маріуполя Максим Рудик у Полтаві готується до майбутніх змагань

В умовах російського військового вторгнення на територію України багато спортсменів Донецької області змушені були покинути свої рідні міста та шукати нові локації для тренувань.

Серед тих, хто втратив домівку в Маріуполі – майстер спорту України з боксу Максим Рудик та його батько і тренер Володимир Рудик. У 2014 році вони переїхали до Маріуполя з тодішнього Тельманівського району Донеччини, у 2022-му після переміщень країною знайшли прихисток у місті Долина Івано-Франківської області, а вже в 2023 році мають можливість якісно тренуватися в місті Полтава.

18-річний боксер Школи вищої спортивної майстерності регіону Максим Рудик, у активі якого п’ять золотих медалей чемпіонатів України і «срібло» чемпіонату Європи-2020 серед юніорів, цьогоріч перейшов до вікової категорії чоловіки до 22 років. Наразі він підвищує свою майстерність на базі Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, разом із учнями цього навчального закладу та тренером Андрієм Бичковим. Також Максим Рудик має змогу проводити спаринги на базі ДЮСШ «Полтава» спільно з її вихованцями та тренерами Еміном і Русланом Махмудовими та Русланом Бадаловим. Спортсмен підтримує онлайн-зв’язок із ще одним своїм наставником з Маріуполя – заслуженим тренером України Валерієм Черенковим.

«Дякуємо Донецькій обласній державній адміністрації, управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації за постійну вагому підтримку в підготовці до змагань, – каже батько і тренер Максима Володимир Рудик. – Із ще більшим завзяттям та кропіткою працею на тренуваннях підходимо до нових стартів у новій віковій категорії».

Попереду у Максима Рудика – двотижневий навчально-тренувальний збір в складі команди України з боксу серед чоловіків до 22 років, що триватиме з 18 квітня в Києві на олімпійській базі «Конча-Заспа». З 3 по 10 травня місто Рівне прийме всеукраїнські змагання, з 26 по 30 травня в Нідерландах пройде міжнародний турнір, а в липні має відбутися Кубок України – за підсумками цих стартів і буде сформовано склад національної збірної задля участі в чемпіонаті Європи серед боксерів до 22 років, запланованого на листопад.

Поділитися

теги: >

Наші партнери