Олімпійські ігри в Парижі

2023-03-20

Борчиня з Бахмута Марія Єфремова виграла чемпіонат України U17 та готуватиметься до європейської першості

З 15 по 18 березня в Полтаві відбувся чемпіонат України з боротьби вільної серед кадетів та кадеток 2006-2007 років народження, що зібрав понад 400 учасників із усіх регіонів нашої держави.

Школу вищої спортивної майстерності Донецької області на змаганнях представила Марія Єфремова з міста Бахмут – спортсменка змінного складу відділення вільної боротьби ШВСМ, учениця Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

Марія вкотре довела своє національне лідерство у ваговій категорії до 53 кг вікової групи U17. Цього разу борчиня впевнено перемогла суперниць із Київської, Рівненської, Дніпропетровської областей та у фіналі була сильнішою за Діану Котвицьку з Житомирщини.

Вихованка заслужених тренерів України Максима та Андрія Єфремових тепер готуватиметься до борцівського чемпіонату Європи U17, що має пройти 12-18 червня в столиці Албанії Тірані. До нового міжнародного випробування Марія підходить у статусі дворазової чемпіонки світу та дворазової чемпіонки Європи серед кадеток 2021-2022 років.

Поділитися

теги: >

Наші партнери