2023-05-18

Борці Донеччини греко-римського стилю здобули повний комплект нагород на Кубку України у Львові

10-13 травня в місті Львів відбувся Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, що зібрав учасників із 16 регіонів і столиці держави.

Донецьку область на змаганнях представили 7 спортсменів, три з яких піднялися на п’єдестал пошани.

У найважчій категорії до 130 кг золоту нагороду виборов представник Маріуполя Олександр Чернецький, тренерами якого є Віталій Барановський і Степан Чернецький. У кваліфікації Олександр переміг Владислава Коваленка з Харківщини, у чвертьфіналі – Сергія Вєлєва з Одещини, у півфіналі – представника Харківщини Михайла Вишнивецького, у фіналі – Владислава Вороного з Дніпропетровщини.

Також нагородами Кубку України відзначилися брати Євтушенко з Краматорська, тренерами яких є Олег Євтушенко і Сергій Васильченко.

Владислав Євтушенко став срібним призером у ваговій категорії до 72 кг. Він довів перевагу над Антонієм Внученком з Вінниччини, Владиславом Кравченком з Рівненщини, Євгенієм Дубовиком з Харківщини, але у фіналі поступився титулованому Артуру Політаєву з Київщини.

Максим Євтушенко у ваговій категорії до 67 кг здобув «бронзу». У першій сутичці він мінімально програв Олегу Халілову із Закарпатської області, проте скористався своїм шансом у «втішних» сутичках, де переміг Дмитра Мірошника та Олексія Масика з Запорізької області.

Усі борці, які здобули медалі Кубку України для Донеччини, представляють Школу вищої спортивної майстерності регіону.