2021-09-20

Боксери ШВСМ здобули 4 медалі чемпіонату України серед чоловіків у Одесі

Головні національні боксерські змагання 2021 року серед чоловіків, що протягом п’яти днів проходили в місті Одеса, відзначилися для спортсменів Школи вищої спортивної майстерності Донецької області здобуттям чотирьох нагород: двох срібних і двох бронзових.

Володарями медалей стали представники міста Маріуполь, підопічні тренерів Ярослава Підмастерчика та Анатолія Переяслова.

У ваговій категорії 51 кг на другу сходинку п’єдесталу пошани піднявся Олександр Корнєв, який переміг Стаса Дорошенка з Одещини, але поступився заслуженому майстру спорту із Запоріжжя Дмитру Замотаєву.

Ростислав Білостоцький став срібним призером у новій для себе ваговій категорії 54 кг (раніше виступав у в/к 52 кг). Здолавши опір Іллі Щучкіна з Київщини та Владислава Стаса з Кіровоградщини, маріуполець роздільним рішенням суддів 2:3 програв у фіналі Ельміру Набієву з Миколаївщини.

Також у новій ваговій категорії – 80 кг (до цього була в/к 75 кг) – спробував свої сили Дмитро Рибалко, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту. Він виявився сильнішим за Олександра Деньгуба з Дніпропетровщини, Єгора Веліковського з Києва, але за вихід у фінал поступився ще одному киянину Івану Сапуну, таким чином отримавши «бронзу».

Бронзовим призером у ваговій категорії 75 кг став Пилип Акілов, який переміг Іллю Тогобицького з Харківщини, Віктора Литвака з Одещини, проте програв Олексію Токарчуку з Вінниччини.

Додамо, що всього в чемпіонаті України взяли участь близько 200 боксерів із 24 регіонів країни, переможці визначалися у 13 вагових категоріях: 46-48, 51, 54, 57, 60, 63.5, 67, 71, 75, 80, 86, 92, +92 кг.